skip to Main Content
Yardıma İhtiyacınız Mı Var ? Hemen Bizi Arayın : 0 (312) 346 36 23
Mezar Yapımı 2022

Mezar Yapımı 2022

mezar-modelleri-ankara

Mezar yapımı olarak yer aldığımız bu sektör de sizlere en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışıyoruz. Firma olarak her zaman uzman ekip ve kaliteli ekipmanlarımız ile dayanıklı modeller inşa ettik. Bu sebeple Ankara da en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Amacımız ülke standartlarını yükseklere çıkarmak adına doğal taşları sanatla buluşturuyoruz. Ve sevdiklerinizin mezarlarını estetik bir görüntüye kavuşturuyoruz. Mezar yapımı olarak usta eller ile birlikte sağlam ürünler bir araya getiriyoruz. Örnek mezar modellerimizi görmek istersiniz lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Ve daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Mezar Modelleri

Lale mermer olarak sizlere birçok farklı mezar modelleri inşa ediyoruz. Bunları sıralamak gerekirse;

  • Beyaz Mermer Mezar
  • Traverten Mezar Modelleri
  • Blok (Kalın) Mezar
  • Tek Katlı Mezar
  • Değişik Özel Tasarımlı Mezarlar
  • Kapalı Mezar Modeli
  • Orijinal Granit Mezar Modeli
  • Yerli Granit Mezar Modelleri

Beyaz Mermer Mezar Modeli

Beyaz renginin vermiş olduğu güzellik ile oluşturduğumuz mezarlar içerisindedir. Kendi içersin de farklı çeşitleri mevcut olup sert kayaçlı taşlar arasındadır. Kolay işlenip şekil alabilmesi sebebiyle uygun fiyatlıdır. Bu sebeple birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Beyaz mezar modellerini görmek istiyorsanız lütfen tıklayınız.

Traverten Mezar Modelleri

Traverten mermerlerin kendi içerisinde farklı renkleri mevcuttur. Bu sebeple müşterilerimize alternatif seçenekler sunabiliyoruz. Bej-kahve, bej-beyaz, bej-pembe tonlara sahiptir. Bu sebeple doğal hoş bir görüntü elde ediyoruz. Oluşturduğumuz mezar modelleri içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Yüksek dayanım gücüne sahip olması sebebiyle severek kullandığımız modeller içerisindedir. Çevre şartlarına karşı dayanıklılık sağlar ve kolayca aşınmaz. Bu sebeple sıklıkla bakıma ihtiyaç duymazsınız. Traverten mezar modellerimizi görmek için tıklayınız.

Blok (Kalın) Mezar Modelleri

Blok mezarlar yapımı ve dayanıklılık bakımından oldukça farklıdır. Yüksek savunma sağladığı için olumsuz iklim koşullarına karşı dayanıklıdır. Bu sebeple yüzeyinde aşınma ve kırılma söz konusu olmaz. Blok mezar türleri mermer, granit ve travertenlerden meydana getirebiliyoruz. Tamamen müşterilerimizin isteklerine göre hareket edip inşa ediyoruz. Sizlerde blok mezar modellerimizi görmek isterseniz tıklayınız.

Visits: 19728
This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara