skip to Main Content
Yardıma İhtiyacınız Mı Var ? Hemen Bizi Arayın : 0 (312) 346 36 23
Granit Mezar Modelleri 2022

Granit Mezar Modelleri 2022

Granit mezar modelleri olarak firmamız sizlere dayanıklı ürünler inşa ederek uzun süre kullanacağınız sistemler oluşturuyor. İşlem sırasında gerekli tedbirleri alarak iş sağlığı ve güvenliği konusun da ciddi tedbirler alıyoruz. Bu sayede işlerimizi eksiksiz yerine getiriyoruz. Granit mezar modelleri olarak farklı renk seçenekleri sunup dilediğiniz modeller de inşa ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana ilkemiz uygun fiyat yüksek kalite performansı ile çalışıyoruz. Bu sayede arkamızda mutlu müşteriler bıraktık. Etkin olduğumuz süreç boyunca birçok başarılı projeler de ismimizi yazdırdık. Mezar modelleri inşa edip mezar bakım ve tamiri de yapıyoruz. Ankara’nın birçok ilçesine hizmet ederek müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. En büyük amacımız en iyi mezar modelleri inşa eden firma olmak ve kendimizi Türkiye’ye kanıtlamaktır. Bu gaye ile disiplinli bir çalışma performansı geliştiriyoruz. Sizler de sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak ve bakım onarım hizmetinden yararlanmak isterseniz lütfen tıklayınız.

Granit mezar modelleri tasarımlar arasında en dayanıklısıdır. Yüksek dayanma ve savunma gücü olduğu  için uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Granit taşları elmastan sonraki en sert doğal taştır. Sert bir kayaç olmasının sebebi volkanik kökenlidir. Bu sayede yıllar boyu görünümünü kaybetmez. Gözenekli ve benekli yapısı ile yüzeyde çizik oluşturmaz. Parlaklığını ve cilasını uzun süre korur. Bu sayede sürekli cila yaptırmak derdinde olmazsınız. Su emmez özelliği ile olumsuz iklim koşullarından etkilenmez. Mermer mezarlar yağışlardan dolayı sararma ve kararma meydana gelirken, granit mermerler de bunu yaşamazsınız. Asit ve bazlar ile tepkimeye girmemesi de büyük bir etkendir. Esnek yapıda olduğu için kolay kolay kırılmaz gözlenmez. Bu sebepten dolayı müşterilerimizin en çok tercihleri arasındadır. Granit mezarlar diğer modellere göre maliyetlidir. Fakat kalite performansı ve dayanıklılığı ile bu farkı kapatır. Siyah, kahverengi, kırmızı renklerimiz mevcuttur. Böylelikle sizlere dilediğiniz modelleri inşa edebiliriz. Granit mezar model örneklerimizi görmek istiyorsanız tıklayınız.

Ankara Mezar Yapımı

Mezar yapımı öncesinde sert bir zemin elde edene kadar kazarız. Daha sonra demir ve çimento yardımı ile betonu atarız. Temelini sağlam bir şekilde inşa ederek mezar yapımına geçeriz. Alanında uzman arkadaşlarımız ile de bu işlemi titiz bir şekilde meydana getiririz.

Visits: 398
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara