skip to Main Content
Yardıma İhtiyacınız Mı Var ? Hemen Bizi Arayın : 0 (312) 346 36 23
Ankara Mermer Mezar Yapımı 2022

Ankara Mermer Mezar Yapımı 2022

Ankara mermer mezar yapımı olarak firmamız sizlere uygun fiyatlar sunarak dayanıklı modeller oluşturup kaliteli hizmetler sunuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana işimizi titizlikle yapıp sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ile başladığımız bu alanda arkamızda pek çok mutlu müşteriler bıraktık. Ankara mermer mezar yapımı olarak çeşitli projeler de ismimizi geçirerek başarılara imza attık. Amacımız ülkemizin bütün ihtiyaçlarını karşılayarak lider duruma gelmektir. Bu konuda gelişmiş teknolojimizi kullanarak estetik sistemler elde ettik. Sizler de mezar modellerimizi görmek isterseniz lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

Mezar Bakım Hizmetleri

Kimi zaman sevdiklerimizin mezarları olumsuz iklim şartlarından etkilendiği için bakıma ihtiyaç duyar. Bu sebeple firma olarak bakım onarım ve yenileme işlemi yapıyoruz. Hatta müşterilerimizin isteği üzerine çiçeklendirme yaparak görsel çekicilik oluşturuyoruz. Mezarlar yağan yağmur ve kar sularından dolayı toprağı ıslanır ve taşa baskı yapar. Kimi zamanda ıslandığı için yüzeyi sararır ve kararır. Bu sebeple firmamız uzman ekiplerimizce beyazlatma işlemi yaparız. Daha sonra mezar baş taşının üzerindeki silinin yazıları yenileriz. Üzerindeki rengin aynısını kullanarak isim ve soy isimlerini yenileriz. Mezar taşları üzerinde çatlak ya da kırıklar varsa ilk günkü güzelliklerine kavuştururuz. Sonra peyzaj mimarlarımız tarafından toprakların yapısına göre çiçekler ekeriz. Belli bir süre aralıklarla sulayarak canlı olmasını sağlarız. Daha sonra da değerli müşterilerimize teslim ederiz.

En İyi Mezar Taşı Hangisidir?

Beyaz-Mermer-Mezar-Modeli

Mezar yaptırmaya karar verdiğimiz zaman olumsuz iklim şartlarına karşı dayanıklı olması gerekir. Bu sebeple sert mermer ve ya granit taşı tercih etmeliyiz. Bu doğal taşlar yağmur ve kar sularından etkilenmez ve taş yüzeyinde bir değişiklik olmaz. Granit taşları esnek yapıdadır bu sebeple kırılmaz ve çatlamaz. Asit ve bazlar ile tepkimeye girmeyerek böylelikle yüzeyinde paslanma görülmez. Bu sebeple de müşterilerimizin en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Granit mermerler dünyanın ikinci en sert doğal taşlarından birisidir. Yüksek dayanım gücü olan bu taşları yüzeyi benekli ve gözeneklidir. Bu sebeple yüzeyinde çizikler olmaz. Ayrıca parlak görüntüye sahip olan yapısı ile görsel çekicilik sunar.

Visits: 1672
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara