skip to Main Content
Yardıma İhtiyacınız Mı Var ? Hemen Bizi Arayın : 0 (312) 346 36 23
Mezar Fiyatları

Mezar Fiyatları

Mezar fiyatları olarak faaliyet gösterdiğimiz bu alanda çeşitli tasarımlar oluşturup siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getiriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana oluşturduğumuz projeler doğrultusunda Ankara da başarılara imza attık. Bu sebeple en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Mezar fiyatları bakımında müşterilerimize uygun fiyat seçenekleri sunup kampanyalı fiyat seçenekleri sunduk. Alanında uzman ve deneyimli arkadaşlarımız sayesiyle montajını baştan sonra titiz bir şekilde oluşturuyoruz. Gelişmiş teknolojimiz sayesiyle ürünlerimizi dayanıklı bir biçimde oluşturuyor bu sebeple müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Ayrıca mezar bakımı ve yenileme işlemi de yaparak sizlere ilk günkü güzelliği ile buluşturuyoruz. Sizlerde hizmetlerimizi görmek ve yararlanmak isterseniz iletişim sekmesinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mezar Bakımı

Mezarlar iklim şartlarından belli bir süre sonra etkilenir ve bakıma ihtiyaç duyar. Toprağın üzerindeki yabancı otlar ile birlikte istemediğimiz bir görüntü ortaya çıkar. Bu sebeple firma olarak sizlere bakım onarım yenileme işlemi yapıyoruz. Definin yerine giderek yapacaklarımızı sırayla not alıp işleme koyuyoruz. Sararan mezar taşına beyazlatma işlemi uyguluyoruz. Daha sonra müşterilerimiz arzu ederse mezar başı taşı üzerindeki silinen yazıları yeniliyoruz.  Bu aşamada taş üzerindeki rengi kullanıp aynı biçimde ismi yazıyoruz. Farklı mezar baş taşı modellerimiz vardır. Lazer, resimli ve oyma tekniklerimiz ile oluşturuyoruz. Taşın işlemi bittikten sonra toprağa geçeriz. İlkönce toprağı zararlı otlardan ve kurumuş yapraklardan temizleriz. Peyzaj mimarlarımız ile birlikte toprağın yapısına göre çiçek ekimi yaparız. Her zaman canlı olabilmesi için belli aralıklar ile sulama işlemini gerçekleştiririz. İlk günkü güzelliğine kavuşturarak müşterilerimize teslim ederiz.

Mezar Ne Zaman İnşa Edilir?

Defi işlemi bittikten sonra toprağın çökmesini bekleriz. Bu bakımdan en az bir kış süresinin geçmesini ya da 1 yıl kadar beklemeyi tercih ederiz. Daha sonra sert bir zemin bulana kadar kazar ve mezar modelini inşa ederiz. İyi bir yapı için temelden sağlam olması oldukça önemlidir. Bu sebeple zeminini beton ve demirler ile sağlamlaştırırız. Gerekli köşebentleri kullanarak yapıtı dayanıklı bir biçimde oluştururuz. Aynı şekilde montajını da usta personellerimiz tarafından titiz bir şekilde meydana getiriyoruz.

Mezar Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevdiklerimizin mezarlarını yaptırmaya karar verdiğimiz de öncelikle kurumsal bir firma ile çalışmaya özen gösterelim. Yaptırmadan evvel firmaları detaylı şekilde araştırıp karar verelim. Çünkü bu sektörde merdiven altı iş yapıp dayanıksız modelleri inşa ederler. Bir süre sonra da ortalıktan kaybolurlar. Bu gibi durumları yaşamamak öncesinde iyi araştırmak gerekir. Lale mermer olarak mezar modellerimizi inşa etmeden evvel ürün malzemelerimizi ve kullandığımız makineleri birinci sınıf olmasına dikkat ederiz. Çünkü dayanıklı taş kadar kullanılan malzeme de bu konuda önemlidir.

Montaj yapacak kişinin alanında uzman olmasına dikkat etmeliyiz. Çünkü bir araya getirilmiş bir mezar modeli olumsuz iklim şartlarından sonra kolayca yana yatar. Bu sebeple profesyonel kişilerce meydana getirerek uzun süre dayanıklılığa özen gösteririz. Bir diğer önemli husus ise tercih edeceğimiz mezar taşıdır. Bu konuda müşterilerimiz uygun taşları tercih eder. Fakat öncelik olarak tercih ettiğimiz taş; kar, yağmur ve rüzgara karşı dayanıklı mı? Çünkü ıslanan toprak taşa baskı yapar ve daha sonra mezar taşında çatlama ve kırılmalar meydana gelir. Bu sebeple müşterilerimize granit mezar taşını öneriyoruz. Yüksek dayanım gücü ile olumsuz iklim koşullarına savunma sağlar. Su emmez ve böylelikle yüzeyinde sararma ve kararma meydana gelmez. Bu sayede mezar bakımına ihtiyaç duymazsınız.

Visits: 1211
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara