skip to Main Content
Yardıma İhtiyacınız Mı Var ? Hemen Bizi Arayın : 0 (312) 346 36 23
Ankara Mezar Yapımı 2022

Ankara Mezar Yapımı 2022

Ankara mezar yapımı olarak firmamız çeşitli tasarımları oluşturup sizlere uygun fiyat seçenekleri sunup modellerimizi inşa ediyoruz. Oluşturduğumuz tasarımlar ve yenileme bakım onarım yaparak sizlerin isteklerinizi yerine getirdik. Geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda müşterilerimizi memnun edip büyük başarılara imza attık. Ankara mezar yapımı konusunda birinci sınıf malzeme ve modern teknolojilerimiz yardımıyla kusursuz tasarımlar ortaya çıkardık. Bu sayede bulunduğumuz şehirde zirvelerde yer almayı başardık. Sizler de sitemizi ziyaret edip kolayca iletişime geçip sevdikleriniz için mezar modelleri inşa ederiz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile sizlere kampanyalı ürünlerimiz mevcut olup dilediğiniz tasarımları buluşturuyoruz.

Oluşturulan bazı mezarlar olumsuz iklim koşullarına karşı dayanıklılık sergileyemez. Bu sebeple müşterilerimiz mezar bakımına ihtiyaç duyar. Firma olarak bu işlemi titiz bir biçimde yerine getirerek sizlere yeni oluşturulmuş bir biçimde teslim ederiz. İlkönce işlem yapmadan evvel definin bulunduğu yeri tespit edip yapılacakları sırasıyla not ederiz. . Bazen yağan yağmur ve kar yağışları yüzeyde etki bırakır. Bu durum kimi zaman toprak ıslandığı için taşa baskı yapar. Ve çatlama yana yatma gibi sorunlar ile karşılarız. Uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte mezar başı taşı ve yüzeyindeki kararma sararma olan yerleri beyazlatma işlemi uygularız. Daha sonra varsa eğer çatlayan yerleri yenileriz. Bu işlem incelik istediği için birkaç gün zamanımızı alacaktır. En son işlem ise toprak üzerindeki yabancı ve kurumuş otları temizleriz. Peyzaj mimarlarımız ile birlikte toprağın yapısına uygun şekilde çiçeklendirme yöntemi uygularız. Belli aralıklar ile sulama yaparak çiçekleri canlı tutarız. Bu şekilde sizlere teslim ederek ilk günkü güzellikte oluştururuz.

Mezar Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

lale kalın mezar
Karışık ve Aile Mezar Modelleri LM-085-M

Sevdiklerimizin mezarlarını yaptırırken taş seçimi oldukça önemlidir. Kimi müşteriler fiyat bakımında ucuza kaçarak dayanıksız modelleri tercih eder. Bu sebeple kısa sürede yüzeyde çatlama ve kırılma yaşanır. Çünkü yağan sağanak yağmur ve kar suları mezar taşı üzerinde aşınma yapabilir. Fakat granit mezar taşları yapısı gereği oldukça dayanıklı olup uzun süre kullanabilirsiniz. Sert bir volkanik kayaç olup farklı renkleri de mevcuttur. Dilediğiniz şekilde oluşturup sizlere sunuyoruz.

Visits: 536
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara