skip to Main Content
Yardıma İhtiyacınız Mı Var ? Hemen Bizi Arayın : 0 (312) 346 36 23
Ankara Mezar Yapımı Fiyatları

Ankara Mezar Yapımı Fiyatları

Ankara Blok Mezar Modeli

Ankara mezar yapımı fiyatları olarak yer aldığımız bu sektörde çeşitli modeller inşa ederek sizlere kaliteli hizmetler sunduk. Ekip arkadaşlarımızı alanında uzman ve deneyimli arkadaşlar seçerek sizlere dayanıklı modeller inşa ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını yerine getirerek onlara kaliteli hizmet vermeyi amaçladık. Ankara mezar yapımı fiyatları olarak sizlere geniş bir fiyat yelpazesi oluşturduk. Uygun ve avantajlı ürünlerimiz ile her müşterimizin isteklerini yerine getirebiliyoruz. Ürün malzemelerimizi ekipmanlarımızı birinci sınıf kalitede tercih ediyoruz. Böylelikle uzun süre dayanıklılık gösterecek modeller inşa ediyoruz. Sizlerde sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak istiyorsanız lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Ekip arkadaşlarımızdan teklif alabilirsiniz.

Ankara Mezar Modelleri

Lale mermer olarak birçok taştan mezar modelleri inşa ediyoruz. Doğal taşlarımızı sanatla buluşturarak onlara alternatif seçenekler sunuyoruz. Gelin şimdi birlikte inceleyim.

Beyaz Mermer Mezar

Mermerler, ülkemizde en çok bulunan doğal taşlardan bir tanesidir. Görüntüsü ve kalitesi bakımından birçok müşterilerimizin en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Rezervinin çok olması ve kolay işlenebilmesi sebebiyle uygun fiyatlıdır. Bu sebeple de kullanım sıklığını artırıyor. Beyaz mermerler geçmişten günümüze birçok işçilikler de karşımıza çıkar. Renginin vermiş olduğu doğal güzellik ile en çok tercih edilme sebebi oluyor. Mermerler kendi içerisinde 3 gruba ayrılır. Mermer mezar modellerimizi görmek için tıklayınız. à

Uşak Beyazı:

Saf beyaza yakın bir görünümü vardır. Yüksek dayanım gücüne sahip olduğu için uzun ömürlü bir taştır. Uşak beyazı mermeri diğer mezar yapımındaki taşlara göre yüksek bir fiyata sahiptir. Fakat görüntü ve kalitesi bakımından bu farkı kapatır. Ve sizlere dayanıklı modeller ortaya çıkartırız.

Afyon Kaplan Postu

Afyon bölgesinde çıkardığımız mermerlerden bir tanesidir. Gri tonlara sahip olup, sağlam bir kalitesi vardır. Kolay işlenebildiği için uygun fiyatlı mezarlarımızdan bir tanesidir.

Muğla Beyazı:

Muğla ilimizde çıkardığımız mermerlerden biridir. Uşak beyazı mermerlerine göre daha açık ve gri tonlara sahiptir. Yatay şekilde olup hafif renk karışımlarındadır. Fiyat bakımından yine ucuz rakamlara sahip bir taş çeşididir.

Traverten Mermer Mezar

En sık tercih ettiğimiz ve kullandığımız mezar taşlardan bir tanesidir. Renk ve görüntü olarak estetik bir duruşu vardır. Kalitesi uzun süre dayanıklılık gösterdiği için müşterilerimizin tercihleri arasındadır. Bu sebeple yapılan mezarların %60-65 lik kısmı traverten mermerlere sahiptir. Fiyat bakımından uygun olması ve çevre ile uyumlu gözükmesinden dolayı tercihlerimizin arasındadır. Olumsuz iklim koşullarına (rüzgar, yağmur, kar) dayanıklılık gösterir. Aşınma ve yıpranma söz konusu olmadığı için uzun yıllar boyu kullanım imkanı veriyoruz. Mermerler de olduğu gibi kendi içerisinde renk gruplarına sahiptir. Bej- kahve, beyaz-bej tonları arasında değişiklik gösterir. Bunun dışında pembe- bej renklerimizde mevcuttur. Müşterilerimize alternatif seçenekler sunup diledikleri renk gruplarından mezar modellerini inşa ediyoruz. Traverten mezar modellerimizi görmek isterseniz tıklayınız. à

Orta Tonlu Traverten

Mezar ve mezar baş taşlarında daha çok toprak rengi isteyen müşterilerimiz için oluştururuz.  Piyasada en çok kullanılan renge sahip olan taştır. Damarlı yapısı ve farklı tonlarda desenleri vardır. Taş yüzey işlemesi sebebiyle kolay olup uygun fiyat seçeneği vardır.

Açık Tonlu Light Traverten

Toprak rengine göre daha açık beyaza yakın bir rengi vardır. Rengi ve modeli daha belirgindir. Denizli şehrimizden çıkartıp işlediğimiz mezar taşıdır. Açık renkli ve kalitesi olması bakımından biraz daha maliyetlidir. Fakat mermer mezarlara göre daha uygun seçeneklidir.

Pembe Tonlu Traverten

Genellikle Denizli veya Bilecik şehirlerimizde çıkardığımız taşlardan bir tanesidir. Oldukça hoş bir görünümü vardır. Pembe ve bej renkleri arasında kalan mat bir tonu vardır. İşlemlerimiz sırasında gözenekli ve gözeneksiz olarak uygulama yaparız. Traverten taşlar arasında en pahalı üründür. Yine bu da mermer mezar modellerine göre daha uygundur.

Blok Mezar Modelleri

Blok mezarlar mermer ve granit taşlardan meydana getirdiğimiz mezarlar arasındadır. Hem uğraş hem de işçilik bakımından diğerlerine göre farklıdır. Aynı zamanda diğer mezarlara göre daha maliyetli bir yapıya sahiptir. Gövde kısmı 3 cm geçtiği zaman blok mezar türüne girer. Müşterilerimizin isteği üzerine granit şeritler de oluşturabiliriz. Blok mezar modellerimizi görmek istiyorsanız lütfen tıklayınız. Yada firmamıza misafir olmak için haritalar sekmesine tıklayınız.

Visits: 811
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara