skip to Main Content
Yardıma İhtiyacınız Mı Var ? Hemen Bizi Arayın : 0 (312) 346 36 23
Mezar Taşı Yazıları

Mezar Taşı Yazıları

Mezar taşı yazıları kullanıcılar tarafından araştırılan ve firmamız bünyesine gelen sorular arasındadır. Lale Mermer firması olarak siz değerli müşterilerimize istinaden bu yazımızı derledik.
Mezar taşı yazıları siz değerli müşterilerimizin sevdikleriniz için bizlere ulaştığınız en hassas olan bu dönemde, belirttiğiniz ve istediğiniz şekilde olan yazıları en uygun tasarım, punto ve kalınlıkta tasarlıyoruz. Seçtiğiniz mezar modelinde kullanılan taşa oyma yöntemiyle yazılan yazılarımızda kalıcılık esastır.
Uzun yıllar kullanıma uygun olan mezar modellerimizle birlikte mezar taşına yazdığımız yazılar da uzun ömürlü olup herhangi bir silinme durumu yaşanmamaktadır.

Kalıcı ve dayanıklı olmasıyla Lale Mermer firması olarak müşterilerimizin taleplerini en uygun şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz.
Mezar taşı seçimi mezar seçiminde en dikkatli ve hassas seçim gerektiren konulardan biridir. Mezarlar dışarıdaki hava koşullarına maruz kalacakları için dayanıklı ve kaliteli taşlardan yapılmalıdır.
Mezar taşı cinsi kaliteli, hava koşullarına karşı dayanıklı, uzun ömürlü kullanıma uygun ve kalın yapılar olmalıdır. Bu sayede mezarlar uzun yıllar kullanılabilecektir.


Herhangi bir olumsuz hava koşulunda mezarın aşınmaması ve yıpranmaması gerekmektedir. Bu durum mezar kullanımında önemlidir ve kaliteli seçimler yapılmalıdır diyebiliriz.
Lale Mermer firması olarak mezar modelleri hakkında yaptığımız çalışmaları ve bu çalışmaların görsellerini incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Mezar taşı yazıları hakkında belirttiğimiz şekilde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmakta olup belirtilen yazı metnine göre mezar taşı yazılarını hazırlayıp taşın üzerine yazmaktayız.
Mezar taşı yazıları da mezar modelleri seçimi kadar önemlidir ve artık uzun yıllar boyunca nesiller boyunca görülecek yazılardır. Bunun için Lale Mermer firması olarak müşterilerimizin yanında olmakta ve hassasiyetle çalışmaktayız.

mezar-tasi-yazilari-nelerdir

Mezar Taşı Modelleri ve Fiyatları


Belirtilen metne en uygun punto ve kalınlıkta yazıyı tasarlayarak oyma makineleri yardımıyla taş üzerine işlemekteyiz.
Mezar taşı yazıları hakkında derlemiş olduğumuz yazımızı okumak için lütfen devam edin.
Lale Mermer firması olarak mezar modellerinde geniş bir seçim yelpazemiz bulunmaktadır. Bu modelleri belirtecek olursak;
• Orjinal granit mezar modeli,
• Beyaz mermer mezar modeli,
• Traverten mermer mezar modeli,
• Blok kalın mezar modeli,
• Tek parça blok mezar modeli,
• Değişik özel tasarım mezar modeli,
• Kapalı mezar modeli,
• Yerli granit mezar modeli,
• Granit mezar baş taşı modeli,
• Mezar taşına resim ve yazı eklediğimiz model,
• Karışık ve aile mezarları.
Şeklinde sıralayabiliriz.
Mezar modellerimizi inceleyerek seçimlerinizi bize belirttiğiniz takdirde mezar taşı yazılarını hassasiyet ve özenle makinelerimiz yardımıyla yazmaktayız.

Mezar Taşı Yazıları Nelerdir?

Mezar taşı modelleri ve fiyatları müşterilerimizden tarafımıza sıkça gelen sorular arasındadır. Mezar modeline, kalitesi, dayanıklılığına göre değişiklik gösteren mezar fiyatları ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Değişen ekonomik durumlardan dolayı net bir fiyat söylemek mümkün olmazken uygun fiyatlı maliyelerle müşterilerimizin bütçesini düşünmekteyiz.
Mezar modelleri seçimi yapılırken dikkatli ve hassas seçimler yapmak gerekmektedir. Bu durumda etkili olan faktörlerden olan mezarın bulunacağı şehir, iklim ve hava koşulları, dayanıklılığı ve malzeme kalitesi, uzun ömürlü kullanıma uygun olup olmadığı gibi faktörler etkilidir.


Çok soğuk iklime sahip şehirlerde blok mezar modelini önermekteyiz. Kalın taşları, dayanıklı ve kaliteli malzemesi ile uzun yıllar boyunca herhangi bir yıpranma ve kayma durumu oluşmadan kullanılabilir yapıdadır.
Hava koşulları yağmur, kar, buzlanma olayları, rüzgar gibi toprağı da etkileyen ve dolayısıyla mezarın yapısının bozulmasına sebep olabilmektedir.
Bu durumların oluşmasına imkan vermemek için özenli ve bilinçli şekilde mezar seçimi yapılmasında fayda vardır.
Kalın ve kaliteli taş cinsine sahip olan mezar modelleri en uzun ömürlü ve dayanıklı mezarlardır. Hava koşullarından etkilenmezler ve zamanla hava koşullarının oluşturacağı aşınma ve yıpranma durumları yaşanmaz.
Hava koşullarının yanı sıra doğa olayları da mezarları zamanla yıprandırabilir. Örnek verecek olursak; toprak kayması, sel ve çığ gibi durumlar.


Bu durumlarda da kaliteli ve dayanıklı mezar modeli seçildiğinde herhangi bir problem yaşanmayacaktır.
Lale Mermer firması olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir.
Mezar taşı yazıları ile ilgili olan derlemiş olduğumuz yazımızda aklınıza takılan ve merak ettiğiniz sorularınızla ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde her zaman yardımcı olmaktayız.
Mezar modelleri fiyatları ile ilgili de fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Visits: 10143
This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara