skip to Main Content
Yardıma İhtiyacınız Mı Var ? Hemen Bizi Arayın : 0 (312) 346 36 23
Ankara Mezar Bakımı Ve Tamiri 2022

Ankara Mezar Bakımı ve Tamiri 2022

Ankara mezar bakımı ve tamiri olarak sizlerin eskimeye yüz tutmuş mezarları yenileyip sizlere ilk günkü güzelliğine kavuşturuyoruz. Alanında uzman personellerimiz ve peyzaj mimarlarımız ile birlikte bu işlemi kolaylıkla gerçekleştiriyoruz. Yenileme bakım, onarım yaparak sevdiklerinizin mezarlarını tamir ediyoruz. Yerinde ve zamanında teslim yaparak hiç bir konuda sizleri mağdur etmiyoruz. Ankara mezar bakımı ve tamiri olarak kullandığımız malzemeler ve makinelerimiz ile kusursuz tasarımlar ve yenileme işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede arkamızda mutlu müşteriler bırakmayı ilke edindik.  Bunun dışında birçok türde mezar modelleri inşa ediyoruz. Doğal taşlarımızı kullanarak dayanıklı modelleri oluşturuyoruz. Üstelik uygun fiyat seçeneklerimiz mevcut olup dilediğiniz tasarımları gönül rahatlığı ile tercih edebilirisiniz. Sizler de mezar modellerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız tıklayınız.

Olumsuz hava koşullarına savunma sağlayamayan kimi mezarlar bir süre sonra bakıma ihtiyaç duyar. Firmamız bu konuda yüksek kalite performansı ile birlikte titiz bir çalışma sergileriz. Öncelikle yenilenecek alana gidip planımızı oluştururuz. Daha sonra sırayla işleme koyarız. Öncelikle mezar taşı üzerindeki sararan ve kararan alanları beyazlatma işlemi yaparız. Aynı zamanda mezar baş taşı üzerindeki lekeleri de temizleriz. Daha sonra silinen yazıları kontrol eder müşterilerimizin isteği üzerine yenileriz. Aynı yazı rengi ile birlikte yenileriz. Bunun dışında mezar baş taşı modellerimiz mevcut olup müşterilerimize tercih imkanı sunarız. Lazerli sistemlerimiz, oyma ve resimli baş taşlarımız ile birlikte yenileme imkanı veriyoruz. Bunun haricinde mezar tamirleri yaparak çatlamış ve aşınmış mezarları yeniliyoruz. Bu işlemlerin yenilenmesi birkaç gün vaktimizi alır. Çünkü yapılmış bir modeli yenilemek biraz daha güçtür.

Mezar bakımında en son işlem çiçeklendirme yöntemidir. İlk olarak toprağın üzerindeki yabancı otları ve kurumuş yaprakları temizleriz. Peyzaj mimarlarımız tarafından toprağa en uygun çiçekleri seçeriz. Ekim dikim işlemi bittikten sonra belli bir süre aralıkları ile sulama işlemini gerçekleştiririz. Bu sayede çiçeklerin canlılığını koruruz. Estetik görünüşe kavuştuktan sonra müşterilerimize teslim ederiz.

Mezar Taşlarını Nasıl Temizleriz?

Sevdiklerinizin mezarlarını su ve fırça yöntemi ile temizleyebiliriz. Üzerlerinde fırçalama yaparak lekelerden arınabiliriz. Aynı zamanda beyazlatmış da oluruz.

Visits: 1156
Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now ButtonHemen Ara